Ładowanie

Family Yoga (Joga Rodzinna)

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit uczestników
Instruktorzy
JOGA RODZINNA  jest to wyjątkowo twórczy i przyjemny sposób spędzania czasu z dzieckiem, który pomaga Wam nawiązać głęboką i bliską relację przez wspólne działanie. Taka relacja jest bardzo mocna, ponieważ budujecie ją pomagając sobie wzajemnie w wykonywaniu ćwiczeń, dobrze się przy tym bawiąc. Wspólne ćwiczenie razem z dzieckiem, sprzyja pogłębieniu więzi i poczucia bliskości. Nie jest to typowa relacja dziecko – rodzic, ale nowy wymiar wymiany uczuć, w którym dzieci pokazują swój świat dorosłym, a dorośli na nowo budzą w sobie dziecięcą radość życia.
Ćwicząc i bawiąc się razem z opiekunem, dziecko uczy się wytrwałości i cierpliwości przez pracę ze swoim ciałem. Staje się zdyscyplinowane i zdeterminowane nie będąc do niczego zmuszane. W naturalny sposób stara się naśladować swojego opiekuna, a każdy sukces daje mu radość i poczucie wartości. Ćwicząc na równych prawach z dorosłymi, dzieci czują się bardzo dowartościowane i „dorosłe”. W trakcie ćwiczeń jogi, zarówno opiekun jak i dziecko, doskonalą prawidłową postawę ciała, które staje coraz silniejsze i bardziej elastyczne. Uczą się właściwie oddychać, co z czasem staje się ich naturalnym nawykiem.

JOGA RODZINNA to nie tylko wyjątkowa forma rozwoju fizycznego ale także nauka komunikacji, współpracy, empatii oraz bliskości z drugą osobą. Ćwiczenia jogi pomagają wyzwolić wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowo oddychać i relaksować. Dokładne i świadome wykonywanie ćwiczeń rozwija uważność (mindfulness), która jest bardzo przydatna w codziennym życiu. Wszystko to dzieje w atmosferze radosnej zabawy, w której poprawne wykonywanie ćwiczeń jest ważne, ale nie najważniejsze.

Podstawowa zasada warsztatów JOGI RODZINNEJ jest taka, że każde dziecko ćwiczy w parze z opiekunem. Jeśli chcesz przyprowadzić kilkoro dzieci, musisz dla każdego z nich znaleźć opiekuna. Może to być starsza siostra, brat, ciocia, wujek, itp…

Jedna rezerwacja obejmuje 2 osoby – dziecko i opiekuna.  Koszt udziału w zajęciach zależy od liczby uczestników. Maksymalnie jest to 35zł, jeśli ćwiczysz tylko Ty ze swoim dzieckiem.

 

Więcej informacji na messengera i telefon: 579-642-345