Ładowanie

Spalam Kalorie w Tańcu

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit uczestników
Instruktorzy

Taniec daje poczucie wolności i wiele radości, ale jest także doskonałym treningiem cardio-aerobowym dla ciała.

Zajęcia taneczno ruchowe Spalam Kalorie w Tańcu trwają 60 minut – ok. 10 minut ćwiczenia rozgrzewające, ok. 10-15 brzuszki i inne ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową i ok. 30 taniec, czyli krótki układzik choreograficzny w równomiernym i zmiennym tempie. Na koniec ok. 5 min rozciąganie. Specjalny program pozwala spalić ok. 500 kalorii na każdych zajęciach. Aby nie było zbyt monotonnie zmienia się muzyka, instruktor, styl tańca, kroki. Tańczymy takie style jak: salsa, samba, rumba, hip hop, reggaeton, dancehall, burleska, taniec brzucha, tango, afro – wszystko w zestawach podstawowych, łatwo przyswajalnych, dających poczucie umiarkowanego wysiłku zarówno fizycznego jak i umysłowego.
Termin:
środy g. 19.10 – 20.10
tel. 504 699 512
Jeśli masz powyżej 35 lat i co nieco na boczkach nie katuj się na siłowni. Taniec i ćwiczenia dostosowane do Twoich ograniczeń ruchowych pozwolą Ci zachować sprawność fizyczną w codziennych czynnościach domowych,

Każde zajęcia to wspaniała muzyczna podróż! W naszych grupach znajdziesz osoby takie jak Ty. Nasi Instruktorzy dbają o to byś się nie nudziła na zajęciach a poziom endorfin nie spadał jeszcze długo po zajęciach:). Czekamy na Ciebie!