Ładowanie

Theater Jazz

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit uczestników
Instruktorzy

Zapraszamy na regularne zajęcia z theater jazzu – styl ten łączy w sobie taniec klasyczny, rdzenny taniec jazzowy oraz step.

Opiera się w dużej mierze na teatralności ruchu, izolacjach ciała oraz zmianach kierunkowych.

Jako odmiana jazzu nie brakuje więc w nim dynamiki oraz ekspresji.

Na zajęciach będziemy:

– pracować nad techniką tańca jazzowego;

– uczyć się sekwencji ruchowych opartych na stylu Boba Fosse’a;

– kształtować wyraz sceniczny;

– poznawać różne choreografie;

– dobrze się bawić 🙂

Jeśli chcesz poczuć się jak w prawdziwym musicalu – koniecznie zapisz się na zajęcia!

Poziom: open

Koszt:

pojedyncze zajęcia 30 zł, karnet na cały miesiąc 100 zł.

Start:

środa 6.11.2019 godz. 20:45-22:15

 

Instruktor: Marta Łęgowik – tańczy odkąd skończyła 10 lat. Pierwsze taneczne kroki zaczęła stawiać w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie. Potem był to zespół tańca jazzowego. No i stało się, zakochała się w tej technice bez końca. Ukończyła choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 7 lat mieszka w Warszawie prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Aktywnie bierze udział w różnych projektach tanecznych, regularnie występuje na scenie. Uwielbia zarażać ludzi swoją taneczną pasją. Najlepiej odnajduje się we wszelkich formach musicalowych – stąd jej szczególne zamiłowanie do stylu jakim jest theater jazz.
Mimo że od lat prowadzi zajęcia, nieustannie rozwija się w zakresie tańca. Tańczy w zespole Izabeli Borkowskiej Flesz, a w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie rozpoczęła kurs instruktorski o specjalizacji taniec jazzowy, aby jeszcze bardziej zagłębić się w tę technikę tańca.

Uważa, że w życiu warto mieć więcej niż jedną pasję, więc w międzyczasie poszła na studia… lotnicze zdobywając tytuł magistra lotnictwa. Uwielbia podróżować. Mieszkała w różnych miastach Polski, w Nowym Jorku, gdzie szkoliła się w Broadway Dance Center oraz na Islandii, gdzie pracowała jako instruktor tańca jazzowego w Bryn Ballett Academian. Ponadto interesuje się astronomią i fotografią.

 

Zapisy: marta.legowik@interia.pl lub pod nr telefonu: 501 272 682