Ładowanie

Akrobatyczny Rock’n’Roll Solo

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit uczestników
Instruktorzy

Zapraszamy na zajęcia Akrobatyczny Rock’n’Roll Solo (AcroRocknRollSolo / AcroFit)

– bardzo dynamiczna forma zajęć. Stretching, wzmacnianie mięśni brzucha i kręgosłupa to jedne z elementów naszych zajęć. Dodatkowym atutem zajęć jest poprawa koordynacji ruchowej, ogólnej sprawności i wydolności fizycznej. Jest to styl ruchu dla osób aktywnych i dynamicznych (lub pragnących takimi być). Osób planujących mieć wysportowaną sylwetkę, dobrą sprawność fizyczną i wytrzymałość.

W choreografii tanecznej wykorzystywane są elementy taneczne z Rock’n’Rolla Tradycyjnego, Lindy Hop/Charlestona, Jive’a, Twista.

Akrobatyczny Rock’n’Roll solo – solo, poziom początkujący

Kurs I stopnia obejmuje 4 zajęcia po 60 minut.

START:

11 KWIETNIA (CZWARTEK) g. 20.00 – 21.00

Jeśli masz ochotę częściej trenować – istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia 2 razy w tygodniu, a może chcesz spróbować Akrobatycznego Rock’n’Rolla w parach – (info u Instruktora).

Zajęcia prowadzone są na sali z lustrami, w małych kameralnych grupach.

ZAPISY:

[email protected] lub tel. 600175534

 

Inne formy:

– Rock’n’Rollowy Mix Solo

KONTYNUACJA ZAJĘĆ AKROBATYCZNEGO ROCKNROLLA SOLO

Po skończonym I stopniu nauki (na życzenie uczestników – co najmniej pięć osób) istnieje możliwość kontynuacji kursu grupowego przez kolejne miesiące lub lata na kolejnych stopniach zaawansowania, na których poznajecie bardziej zaawansowane figury

Jeśli lubisz rywalizację sportową, to dla chętnych istnieje możliwość przygotowania się do konkursów, turniejów i zawodów sportowych rangi lokalnej, krajowej, a nawet międzynarodowej w prowadzonym w naszej szkole Klubie Rock’n’Rolla Akrobatycznego, w którym jeśli jesteś Zawodnikiem Szkoły Tańca Promenada w Rock’n’Rollu Akrobatycznym treningi są częstsze.

 

WARSZTATY / KURSY PRZYSPIESZONE, EKSPRESOWE / WAKACYJNE

dla osób, które chciałyby poznać szybciej ten rodzaj tańca zapraszamy na organizowane przeważnie w weekendy warsztaty/kursy przyspieszone, ekspresowe, ale także w wakacyjne. Po tych zajęciach istnieje możliwość kontynuacji nauki w odpowiednich grupach tanecznych.

 

CENNIK

INSTRUKTORZY

NASZE STRONY i GRUPY:

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

lub do naszych grup:

ROCK’N’ROLL, LINDY HOP WARSZAWA

AKROBATYCZNY ROCK’N’ROLL WARSZAWA

LOKALIZACJA/KONTAKT: ul. Rostworowskiego 32

Dołącz do nas!!! Serdecznie zapraszamy Ewa i Paweł Krzywina.

Przestrzegamy wytycznych GIS związanych z epidemią.