Ładowanie

Taniec Użytkowy (Towarzyski)

60

Minut

Poziom Początkujący
Limit uczestników
Instruktorzy

Zapraszamy na zajęcia: Taniec Użytkowy (Towarzyski), na którym poznacie przydatne na imprezach (np. Wesela, Spotkania Firmowe, Sylwester) kroki i figury taneczne. Uczymy tzw. Tańca Użytkowego, który pozwala nabrać niezbędnej elegancji i umiejętności tanecznych potrzebnych na spotkaniach towarzyskich jak i na coraz częstszych spotkaniach okolicznościowych czy biznesowych.

TANIEC UŻYTKOWY (TOWARZYSKI) – pary; poziom początkujący

Kurs I stopnia obejmuje 4 zajęcia po 60 minut.

START:

I grupa – 21 STYCZNIA (NIEDZIELA) g. 14.30 – 15.30

II grupa – 16 STYCZNIA (WTOREK) g. 17.00 – 18.00

Zajęcia prowadzone są na sali z lustrami, w małych kameralnych grupach.

 

ZAPISY:

[email protected] lub tel. 600175534

 

Program kursu (rodzaj tańca uzależniony od stopnia zaawansowania kursu):

Disco Samba, Fokstrot, Tango, Walczyk, Salsa, Rock’n’Roll, Tango Argentyńskie, Cha-Cha, Rumba, Walc Angielski, Walc Wiedeński.

Program:

I stopień: Fokstrot, Tango, Walczyk, Disco Samba.

Na kolejnych stopniach kursu grupowego szlifowane są i rozwijane poprzednio poznane techniki taneczne oraz dodawane nowe: Rock’n’Roll, Walc Angielski, Tango Argentyńskie, Cha-Cha, Rumba, Walc Wiedeński.

W trakcie jednego spotkania uczymy przeważnie dwóch figur/kroków tanecznych, dlatego ukończenie nawet I stopnia kursu pozwala na swobodne poruszanie się po scenach i parkietach tanecznych.

W program kursu wplecione są tzw. Party Dance, tj. łatwe i szybkie do nauczenia zbiorowe układy taneczne, które każdy z uczestników może wykorzystać w czasie organizowanych przez siebie zabaw i spotkań towarzyskich

 

DLA OSÓB, KTÓRE CHCIAŁYBY SZYBCIEJ POZNAĆ kroki przydatne na Weselu lub innej imprezie tanecznej (Fokstrot, Tango, Walczyk, Disco Samb)

KURS PRZYSPIESZONY (3h) TERMIN: 3 lutego (SOBOTA) g. 16.00 – 19.00

 

KONTYNUACJA ZAJĘĆ TAŃCA UŻYTKOWEGO (TOWARZYSKIEGO)

Po skończonym I stopniu nauki (na życzenie uczestników – co najmniej dwie pary) istnieje możliwość kontynuacji kursu grupowego przez kolejne miesiące lub lata na kolejnych stopniach zaawansowaniana, na którym poznajecie bardziej zaawansowane figury taneczne.

 

TANIEC UŻYTKOWY – POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

TERMIN:

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które wcześniej uczęszczały na kursy tańca towarzyskiego i znają podstawowe kroki oraz figury taneczne.

 

TANIEC UŻYTKOWY – POZIOM ZAAWANSOWANY

TERMIN:

Zajęcia grupy zaawansowanej przeznaczone są dla osób, które wcześniej uczęszczały już na kursy tańca towarzyskiego (poziom podstawowy i średniozaawansowany), znają podstawowe i średniozaawansowane kroki oraz figury taneczne.

W trakcie jednego/dwóch spotkań uczymy jednej choreografii tanecznej do wybranego Tańca Towarzyskiego lub np. do Rock’n’Rolla Tradycyjnego, Akrobatycznego, Swinga/Lindy Hop/Charlestona, Tanga Argentyńskiego, Salsy.

 

WARSZTATY / KURSY PRZYPIESZONE, EKSPRESOWE / WAKACYJNE

dla osób, które chciałyby poznać szybciej taniec użytkowy zapraszamy na organizowane przeważnie w weekendy – warsztaty/kursy przyspieszone, ekspresowe, a także wakacyjne. Po tych zajęciach istnieje możliwość kontynuacji nauki w odpowiednich grupach tanecznych.

 

CENNIK

INSTRUKTORZY

NASZE STRONY i GRUPY:

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

lub do naszych grup:

ROCK’N’ROLL, LINDY HOP WARSZAWA

AKROBATYCZNY ROCK’N’ROLL WARSZAWA

LOKALIZACJA/KONTAKT: ul. Rostworowskiego 32

Dołącz do nas!!! Serdecznie zapraszamy Ewa i Paweł Krzywina.

Przestrzegamy wytycznych GIS związanych z epidemią.